رونمايي پوستر دومين جشنواره پانتوميم

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

به گزارش خبرنگار هروتا، پوستر دومين جشنواه پانتوميم با حضور حسین محسنی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ،حسين  کریمی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان، رضا جوشعار دبیر دومین جشنواره پانتومیم هرمزگان ، حامد رضوانی مديرعامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري بندرعباس وعضو هيئت رئيسه انجمن هنرهاي نمايشي استان رونمايي شد.

رضا جوشعار دبیر دومین جشنواره پانتومیم هرمزگان عنوان کرد: جشنواره پانتوميم در 5 بخش ” صحنه ای، محیطی، ادا بازی، پژوهش، مجازی از روز يكشنبه  26بهمن مورد بازبيني قرار می گیرد.

وی ادامه داد: آثار برگزیده و شاخص را از طریق یکی از سایت های معتبر به صورت مستقیم پخش می کنیم.

دبیر دومین جشنواره پانتومیم در هرمزگان بیان کرد: رویکرد اصلی برگزاری این دوره از جشنواره پانتومیم در هرمزگان آموزش و پژوهش است و سعیمان بر این بود که در برگزاری این جشنواره از داوران اصلی و اساتید برجسته کشورمان استفاده کنیم.

جوشعار عنوان کرد: اساتید خوب در طول این جشنواره همراه ما بودند و از این طریق با آموزش دادن به هنرمندان در بخش های مختلف به آنها کمک بسزایی کردند.

وی تصریح کرد: این جشنواره وجه تمایز قابل توجهی با سایر جشنواره‌ها دارد و آن نیز، مستقل بودن جشنواره است و در هیچ نهاد و ارگانی ردیف بودجه‌ای ندارد.

دبیر دومین جشنواره پانتومیم در هرمزگان افزود: پانتومیم هنر انتقال مفاهیم، به زبان بدن بازیگری است. شاید هیچ هنری به اندازه پانتومیم نتواند حرکات بدن بازیگری را به خوبی منتقل کند.

جوشعار خاطر نشان کرد: امیدواریم با همت انجمن هنرهای نمایشی،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جشنواره پانتومیم برای سال های آینده رویکرد آن به سمت ملی شدن پیش برود

به رونمايي پوستر دومين جشنواره پانتوميم امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...