: 8.4
درحال بارگذاری...

دانلود فیلم انیمیشن مرد عنکبوتی 2018 (Spider Man: Into the Spider Verse)

با دانلود فیلم انیمیشن مرد عنکبوتی 2018 با داستان زیر روبرو خواهید شد:

خلاصه داستان انیمیشن مرد عنکبوتی 2018

به درون دنیای عنکبوتی (به انگلیسی: Spider-Man: Into the Spider-Verse 2018) در مورد جوانی به نام مایلز مورالس است که به مردعنکبوتی تبدیل می شود و باید در ۵ بعد از زندگی خودش بتواند در برابر تهدید مقابله کند و شهر و مردم را نجات دهد.

مایلز یک جوان آمریکایی است که در مدرسه با دوستان خودش بازی می کند و همزمان وظایف خود را به عنوان مردعنکبوتی انجام می دهد؛ زمانی که مایلز به مردعنکبوتی اصلی یعنی پیتر پارکر می رسد، تصمیم می گیرد که به عنوان حافظ کوچک تر شهر بتواند آموزش های لازم را از وی بگیرد و همگام با پیتر پارکر حرکت کند.

فیل لرد و کریستوفر میلر سازندگان این انیمیشن سعی کرده اند که دیدگاه بصری جذابی برای این انیمیشن ایجاد کنند و نوآوری را به این سبک بیاورند.

در این انیمیشن می بینید که بیش از یه نفر هم می توانند ماسک مردعنکبوتی را بزنند و امکاناتی که این شخصیت دارد را در اختیار داشته باشند. مایلز سعی می کند که با مسائل شخصی خودش مقابله کند و این تم شخصیتی را در قالب شخصیت های ابرقهرمان به نمایش گذارد.

در دنیای عنکبوتی خواهید دید که پس از پیتر پارکر مردعنکبوتی های بیشتری هم وجود دارند و می توانند پس از مرگ پیتر پارکر نقش او را ایفا کنند.

این روند بسیار جذابی است و حتی خود پیتر هم وظیفه آموزش آنها را در دنیای عجیب انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse 2018 برعهده می گیرد. مایلز به سراغ شخصیت های شرور می رود و سعی می کند که آنها را شکست دهد. مایلز با صحنه های عجیبی روبرو می شود و در معرض اشعه های رادیواکتیو قرار می گیرد. همین روند باعث شکل گیری قدرت های عجیبی در بدن وی می شود.

دانلود فیلم انیمیشن مرد عنکبوتی 2018 را همینک بصورت رایگان آغاز کنید.

پیشنهاد فیلم

میتوانید همراه با این فیلم، فیلم استاد (master) را هم دانلود کنید.

به دانلود فیلم انیمیشن مرد عنکبوتی 2018 (Spider Man: Into the Spider Verse) امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...