دانلود فیلم در جستجوی تو Finding You 2021

دانلود فیلم در جستجوی تو Finding You 2021

امتیاز سینما 3
: 6.1
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

درباره دانلود فیلم در جستجوی تو Finding You 2021

خلاصه داستان : فیلم در جستجوی تو 2021، داستان فیلم درباره یک ویونولیست حرفه ای و جوان به نام فینلی سینکلر می باشد که برای ادامه تحصیل به یک روستای ساحلی در اطراف ایرلند سفر می کند و در آن جا با یک هنر پیشه سینما برخورد می کند که در کارش بسیار سرسخت و جدی است این آشنایی برای آن ها نمایانگر آغاز یک رابطه جدید می باشد ….

در جست و جوی تو (finding you) عنوانی درام و عاشقانه که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی برایان بوگ ساخته شده است در این فیلم ستارگانی نظیر رز راید ، جدیدیا گوداکر ، کاترین مک نامارا ، پاتریک برگین و مونیکا جکسون به عنوان بازیگران نقش اصلی حضور داشته اند. این اثر بر اساس یک رمان که مخصوص جوانان توسط جنی بی جونز نوشته شده است و با نام ” در آن جا مرا پیدا خواهی کرد ” در سال 2011 منتشر شده است تولید شده است. این فیلم همچنین نامزد دریافت جوایز بین المللی شد و اگرچه نتوانست جایزه ای را برنده شود.

فیلمبرداری این سینمایی اکثرا در ایرلند و شهر های مختلف آن انجام شده است. همچنین قرار بود نام این سینمایی با نام رمانی که در سال 2011 نوشته شده و از آن اقتنباس شده است یکی باشد که در نهایت بنابه خواسته عوامل فیلم به ” در جست و جوی تو ” تغیر نام پیدا کرد .این عنوان اولین بار در تاریخ 14 ام می سال 2021 در آمریکا منتشر شد.

فیلم‌های پیشنهادی

دیدگاه‌های دانلود فیلم در جستجوی تو Finding You 2021